• Vážení rodičia a priatelia školy, pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane! Bližšie informácie TU.
    • v školskom roku 2024/2025 opäť otvárame na našej škole športové triedy so zameraním na hádzanú pre chlapcov a dievčatá a basketbal pre dievčatá.
          • Milí učitelia,

ďakujeme, že ste tu každý deň pre nás. Vďaka vám, už vieme veľa vecí. Keď sme prišli na túto školu, nevedeli sme ani do triedy trafiť :-). Učíte nás veľa vecí. Vďaka Vám sme múdrejší. Ste pre nás vzorom. Ste pre nás ako druhí rodičia. Užite si svoj Deň učiteľov.

S pozdravom vaši žiaci❤

• Streetbasketbal

Dňa 21.3.2023 sa naši žiaci zúčastnili okresného kola Streetbasketbale, ktorý sa konal na ZŠ s MŠ v Tepličke nad Váhom. Po výbornom výkone našich žiakov v základnej skupine, ktorú sme jednoznačne vyhrali bez straty bodu, sme nakoniec obsadili 4. miesto, kde sme v semifinále a v zápase o 3. miesto už prehrali. Chlapcom, ale aj tak ďakujem za predvedený výkon a dobrú reprezentáciu našej školy.

Mgr. Roman Jurkovič

• Malí záhradkári

Jar je už tu, vtáčiky si vyspevujú, slniečko vysvecuje a hreje čoraz viac, a tak jeden zo slnečných dní využili štvrtáci rybičky na úpravu svojho záhonu. Vytrhali nepotrebné časti rastlín, doplnili zeminu, vysadili a poliali záhon. A teraz budeme spoločne čakať, či sa naše rastlinky ukážu v plnej kráse...

• Naše úspechy v okresnom kole súťaže HK

V uplynulých dňoch sa víťazi nášho školského kola zúčastnili ďalšieho – okresného kola súťaže Hviezdoslavov Kubín. Zodpovedne sa pripravovali, aby predviedli čo najlepší prednes v tvrdej konkurencii. A podarilo sa!  Piatak Leo Muška obsadil krásne 3.miesto vo svojej kategórii (5.-6.roč., próza) a ôsmačka Nicolette Záňová získala čestné uznanie poroty vo svojej kategórii (7.-9.roč., poézia). Veľmi pekne ďakujeme aj piatačke Soni Gaburovej a ôsmačke Saške Taškovej, ktorým sa síce nepodarilo získať žiadne z ocenených miest, ale našu školu reprezentovali dôstojne.