• Úspešní dejepisári

Úspešní dejepisári - Obrázok 1

Na dejepisnej súťaži "Poznaj svoje mesto" získali žiaci Jakub Oršula a Adam Koleda pekné 2. miesto a žiaci Adam Šarišský a Tomáš Buchel sa umiestnili na 4.mieste. Gratulujeme! Foto po kliknutí na obrázok.

• 3.A a 4.C na Staromestských slávnostiach

3.A a 4.C na Staromestských slávnostiach - Obrázok 1

Úžasné tanečné vystúpenie predviedli na Staromestských slávnostiach deti z 3.A a 4.C triedy pod vedením svojich pani učiteliek Katky Kalmanovej a Danky Galovičovej. Viac si pozrite po kliknutí na obrázok.

• Dopravná súťaž v ŠKD

Dopravná súťaž v ŠKD - Obrázok 1

Naše pani vychovávateľky pripravili pre svoje deti zábavné popoludnie venované dopravnej výchove a zdravovede. Viac sa dozviete po kliknutí na obrázok.

• Učíme sa dávať 1.pomoc - 3.ročník

Učíme sa dávať 1.pomoc - 3.ročník - Obrázok 1

Naši tretiaci sa učili za pomoci záchranárov poskytovať 1.pomoc. Získali tak cenné skúsenosti, ktoré možno niekedy pomôžu zachrániť niekomu život.