• Vianočné tvorivé dielne - 2. oddelenie ŠKD

Rybičky a mravčekovia z 2. oddelenia ŠKD spoločne so svojimi rodičmi vytvárali krásne vianočné dekorácie, ktoré predstavia na Vianočných trhoch v dňoch 12. a 13.12. vo vestibule školy. Takýmto spôsobom si spoločne aj s p. učiteľkou a p. vychovávateľkou spríjemnili adventný predvianočný čas.

• Vianočné tvorivé dielne 1.C a Mravčekov

V utorok 5.decembra sa stretli rodičia z 1.C a triedy Mravčekov so svojimi deťmi na tvorivých dielňach v ŠKD. Spolu s p. vychovávateľkou a p. učiteľkami v príjemnej atmosfére blížiacich sa Vianoc vyrobili nádherné výrobky, ktoré sa budú predávať na vianočných trhoch 12. a 13. decembra vo vestibule školy. Ďakujeme všetkým za účasť a zároveň prajeme krásne sviatky.

• Školský ples 2024

Pozývame Vás na Školský ples Občianskeho združenia Hájik deťom, ktorý sa bude konať dňa 9. februára 2024 od 19:00 hod. Cena vstupenky je 35€. Vstupenky je možné zakúpiť u pani zástupkýň školy. Viac informácií nájdete na plagáte.

• Zimná telesná výchova

Triedy 5.A a 6.A si užili nádielku snehu na sánkovačke počas dvoch hodín telesnej výchovy na Hradisku. Ukážkové slnečné počasie prispelo k dobrej nálade, vymaľovalo líca do červena a vyčarilo úsmev na tvári. Dúfame, že parádne zimné počasie vydrží čo najdlhšie, aby sme si takéto hodiny telesnej výchovy ešte zopakovali.

• Virtuálna 3D prehliadka školy

Vítame vás na virtuálnej 3D prehliadke priestorov našej školy, ktorú si užijete akoby ste sa v nej práve prechádzali. Pri prehliadke využite modré šípky, ktoré vás zavedú na miesta, ktoré si chcete pozrieť. K dispozícii je prehliadka pavilónov prvého, druhého stupňa, telocvične, či záhrady alebo školského dvora, ale aj exkluzívne priestory ako zborovňa alebo relaxačná miestnosť Snoezelen.