• Do galérie Súťaž Madame Humanité boli pridané fotografie.

Súťaž Madame Humanité je medzinárodná súťaž, do ktorej sa zapojili deti a mládež od 6 do 20 rokov zo Slovenska, Česka, Ukrajiny, Poľska a Palestíny. Spomedzi 4500 prác vybrali 80 najlepších, ktoré odmenili medailami. Jednou z ocenených bola aj práca našej žiačky Valentíny Stoilovej - Strom života. Gratulujeme!
      • Do galérie Návšteva u hasičov boli pridané fotografie.

Nahliadnuť za bránu Hasičského a záchranného zboru v Žiline mali možnosť v piatok 12. 10. žiaci 2. A. Rozžiarené oči svedčili o tom, že ich očakávania boli splnené - vyskúšali si hasičskú uniformu, striekanie vody z hasičskej hadice, presun zranenej osoby, nasadli do hasičského auta, videli všetku techniku, ktorú využívajú hasiči pri svojich výjazdoch. Uvedomili si, že povolanie hasiča nie j
      • Do galérie Deň zdravej výživy boli pridané fotografie.

Pondelok 15.10. bol na našej škole venovaný zdravej výžive. Žiaci 3. a 4.ročníka pripravili so svojimi pani učiteľkami pre svojich mladších kamarátov rôzne zaujímavé aktivity. Bolo to divadlo, ochutnávky, rozdeľovanie zdravých a nezdravých potravín, tajničky... Všetkým sa akcia veľmi páčila. Ďakujeme aj rodičom za pripravené dobroty.
      • Do galérie Exkurzia v Martine boli pridané fotografie.

11. októbra sa žiaci 3. ročníka zúčastnili Exkurzie v Martine. Navštívili Múzeum Andreja Kmeťa, prezreli si kultúrne pamiatky mesta a prežili nádherný slniečkový deň.
        • Súťaž Madame Humanité

Do galérie Súťaž Madame Humanité boli pridané fotografie.

• Návšteva u hasičov

Do galérie Návšteva u hasičov boli pridané fotografie.

Nahliadnuť za bránu Hasičského a záchranného zboru v Žiline mali možnosť v piatok 12. októbra žiaci 2. ročníka. Rozžiarené oči svedčili o tom, že ich očakávania boli splnené - vyskúšali si hasičskú uniformu, striekanie vody z hasičskej hadice, presun zranenej osoby, nasadli do hasičského auta, videli všetku techniku, ktorú využívajú hasiči pri svojich výjazdoch. Uvedomili si, že povolanie hasiča nie je len o hasení požiarov, ale že títo muži nasadzujú svoj život na záchranu iných životov a majetku.

Rozprávanie bolo veľmi pútavé a doplnené o rôzne praktické ukážky. Deti odovzdali žilinským hasičom svoje kresby a s ohromujúcim potleskom spokojné odchádzali.

• Deň zdravej výživy

Do galérie Deň zdravej výživy boli pridané fotografie.

Pondelok 15.10. bol na našej škole venovaný zdravej výžive. Žiaci 3. a 4. ročníka pripravili so svojimi pani učiteľkami pre svojich mladších kamarátov rôzne zaujímavé aktivity. Bolo to divadlo, ochutnávky, rozdeľovanie zdravých a nezdravých potravín, tajničky... Všetkým sa akcia veľmi páčila. Ďakujeme aj rodičom za pripravené dobroty.

• Deň duševného zdravia

10. októbra 2018 sa na našej škole uskutoční akcia Deň duševného zdravia. Celá trieda sa oblečte na jednu tému. Budeme chodiť po triedach a fotiť vás. Fotky zverejníme na školskej stránke, kde budete môcť hlasovať. Trieda s najvyšším počtom hlasov dostane sladkú odmenu. Tešíme sa na vás! Váš parlament

• Preteky o pohár pána primátora

Do galérie Preteky o pohár pána primátora boli pridané fotografie.

Dňa 5.10. 2018 sa v Sade SNP, konali preteky o pohár primátora mesta Žilina. Zúčastnili sa ich žiaci prvého stupňa základných škôl v rámci Žiliny. Súťažili i naši žiaci, ktorí húževnato bojovali a i bez umiestnenia na popredných priečkach si užili toto športové podujatie.

• Šarkaniáda

Do galérie Šarkaniáda boli pridané fotografie.

Náš školský klub detí SRDIEČKO sa 5. októbra popoludní vybral na hradisko, kde sme si púšťali šarkanov a prišli sa na nás pozrieť aj naši rodičia. Počasie nám veľmi prialo, vetrík fúkal a slniečko sa na nás usmievalo.

• Nedeľa 21. 10. 2018

• Súťaž Madame Humanité