• Deň so zvieratkom na škole

• Deň so zvieratkom v škole

V utorok – 4.10. sa na našej škole uskutoční Deň so zvieratkom v škole. Deti si môžu priniesť do školy zvieratko, ak sa oň doma starajú, alebo plyšové. V žiadnom prípade nekupujte deťom živé zvieratko len kvôli tomuto dňu! Zvieratko musí byť v nádobe, klietke, košíku, odkiaľ nevylezie. Dieťa by malo vedieť o zvieratku porozprávať ostatným: Aké je staré, čím sa živí, aké sú jeho zvyklosti, príp. nejakú príhodu... Do školy nevodíme psov, mačky, hady, pavúky, ani iné nebezpečné, či strach naháňajúce živočíchy.

Pri príležitosti Svetového dňa zvierat sa na našej škole v dňoch 4. a 5. októbra uskutočňuje finančná i materiálna zbierka (deky, obojky, vodítka, granule, psie maškrty,...), venovaná zvieratám v Žilinskom útulku. Prispejte, prosíme, i Vy. Ďakujeme!